piątek, 28 sierpnia 2015

koniec bloga, początek kariery?

Przychodzę do was z niezwykle ważną dla mnie sprawą. miałam wam to powiedzieć wcześniej, ale nie chciało mi się za to wziąć :/ Niektórzy wiedzą, że pisane tutaj opowiadanie jakiś czas temu zgłosiłam do wydawnictwa Novae Res, jako, że na stronce mają opcję "zgłoś dzieło" nawet, jeżeli nie jest jeszcze skończone. Po kilku miesięcznym oczekiwaniu otrzymałam konkretną informację, mianowicie: gdy tylko skończę 13 lat i prześlę im więcej niż 80.000 znaków tekstu, wydadzą moją powieść. Oczywiście była radość, entuzjazm i wszystko co jeszcze się da. Ale poważnie się zastanowiłam: Prowadzenie bloga i czytanie waszych cudownych komentarzy, co absolutnie mi wystarcza i daje ogromną satysfakcję, czy papierowa forma własnego dzieła? Z pomocą przyszła mi mama, która stwierdziła, że mimo, iż mam jeszcze wiele lat przed sobą i mnóstwo okazji na rozpoczęcie kariery, takiej szansy się nie marnuje. No i postanowiłam spróbować. Nie wiem, czy mi się uda napisać całość, nie wiem czy te wydawnictwo okaże się być dobre, ale będę musiała również usunąć opublikowane rozdziały. Zostawię je jeszcze tydzień, może dwa. Naczytajcie się. Cóż... może za pół roku/rok pojawi się na tym blogu informacja, że książka będzie w sprzedaży? Zobaczymy co los przyniesie, póki co życzcie mi powodzenia! :) dziękuję za to, że byliście i pisaliście takie miłe komentarze. daliście mi motywację, dzięki!